Tether Stats (7.x-1.02) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: disable
nn: deaktiver
