Tether Stats (7.x-1.02) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
