Tether Stats (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Statistics
fa: آمار

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Hour
fa: ساعت
