Tether Stats (7.x-1.01) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: enable
pt: ativar

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: settings
pt: configurações

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Day
pt: Dia

en: Clicks
pt: Cliques

en: Hour
pt: Hora

en: disable
pt: desactivar

en: Examples
pt: Exemplos

en: modules
pt: módulos

en: Impressions
pt: Impressões

en: Element
pt: Elemento

en: Statistics settings
pt: Configurações de estatísticas
