Tether Stats (7.x-1.01) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: enable
ru: включить

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Path
ru: Путь

en: Total
ru: Итого

en: Statistics
ru: Статистика

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: Clicks
ru: Клики

en: Hour
ru: Час

en: disable
ru: отключить

en: Examples
ru: Примеры

en: modules
ru: Модули

en: Impressions
ru: Просмотры

en: Element
ru: Элемент

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Activity Type
ru: Тип активности

en: Statistics settings
ru: Настройки статистики
