Tether Stats (7.x-1.01) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Hour
sk: Hodina

en: disable
sk: vypnúť

en: Examples
sk: Príklady
