Tether Stats (7.x-1.02) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: enable
sv: aktivera

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Total
sv: Totalt

en: Statistics
sv: Statistik

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Clicks
sv: Klick

en: Hour
sv: Timma

en: disable
sv: inaktivera

en: Examples
sv: Exempel

en: modules
sv: moduler
