Text formats report (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
