Text formats report (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Text formats
ar: تنسيقات النص
