Text formats report (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Entity ID
et: Olemi ID
