Text formats report (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Text formats
eu: Testu formatuak
