Text formats report (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ
