Text formats report (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Field name
he: שם שדה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Text formats
he: מבני טקסט
