Text formats report (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Text formats
hr: Oblici unosa
