Text formats report (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Field name
ja: フィールド名

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Text formats
ja: テキストフォーマット

en: Entity ID
ja: エンティティID
