Text formats report (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Path
ka: გზა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
