Text formats report (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
