Text formats report (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Text formats
lt: Teksto formatai
