Text formats report (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
