Text formats report (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
