Text formats report (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
