Text formats report (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Bundle
ps: بنډل

en: Text format
ps: متن بڼه

en: Text formats
ps: متن بڼې
