Text formats report (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Text format
ro: Formatare text

en: Text formats
ro: Formate de text

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
