Text formats report (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: View
te: చూడు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
