Text formats report (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Field name
az: Sahə adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Text formats
az: Mətn formatları
