Text formats report (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Field name
be: Назва поля

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
