Text formats report (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
