Text formats report (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Field name
bs: Ime polja
