Text formats report (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Field name
cs: Název pole

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Text format
cs: Formát textu

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Entity Id
cs: ID entity
