Text formats report (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας
