Text formats report (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Text formats
fi: Tekstimuodot

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
