Text formats report (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Text format
id: Format teks

en: Text formats
id: Format teks

en: Entity ID
id: ID Entitas
