Text formats report (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Field name
it: Nome del campo

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Text format
it: Formato del testo

en: Text formats
it: Formati del testo

en: Entity ID
it: ID Entità
