Text formats report (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: View
jv: Tampilan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Text format
jv: Format tèks

en: Text formats
jv: Format teks

en: Entity ID
jv: ID Entiti
