Text formats report (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
