Text formats report (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
