Text formats report (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Bundle
ne: पोका
