Text formats report (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID
