Text formats report (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Text format
nn: Tekstformatering
