Text formats report (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: None
pl: Brak

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: Entity ID
pl: ID encji
