Text formats report (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Text format
sk: Textový formát

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Entity ID
sk: ID Entity
