Text formats report (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.

en: Text format
sv: Textformat

en: Text formats
sv: Textformat

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
