Text formats report (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Text format
ta: உரை வடிவம்

en: Text formats
ta: உரை வடிவங்கள்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
