Text formats report (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Field name
tr: Alan adı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Text formats
tr: Metin biçimleri

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
