Text formats report (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Field name
vi: Tên trường

en: Text format
vi: Định dạng văn bản

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản
