Text formats report (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Text formats
bg: Входни формати
