Text formats report (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: Text format
ca: Format del text

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
