Text formats report (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Field name
da: Feltnavn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Text format
da: Tekstformat

en: Text formats
da: Tekstformater
