Text formats report (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: None
de: Keine

en: View
de: Ansicht

en: Path
de: Pfad

en: Field name
de: Feldname

en: Download CSV
de: CSV speichern

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: No data found.
de: Keine Daten gefunden.

en: Text format
de: Textformat

en: Text formats
de: Textformate

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Entity Id
de: Entitäts-ID
