Text formats report (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Text format
eo: Tekstformato
